Gra o tron

  (2011)  serial

Game of Thrones

Tom McCarthy
2012-04-14 00:00:00
45 min.
Plakat z serialu Gra o tron (2011) - FilmPL
Plakat z serialu Gra o tron (2011) - FilmPL
Plakat z serialu Gra o tron (2011) - FilmPL
Plakat z serialu Gra o tron (2011) - FilmPL
Więcej o serialu
Podstawowe Informacje
Strona główna serialu
Pełna Obsada (658)
Twórcy serialu (158)
Odcinki (67)
Więcej tytułów (40)
Daty premier (1)
Dystrybucja (1)
Studia filmowe (5)
Opisy (2)

Multimedia
Zwiastuny (27)
Zdjęcia (69)
Plakaty (50)
Strony WWW (5)
Ścieżka Dźwiękowa/Soundtrack

Pozostałe Informacje
Recenzje
Powiązane tytuły
Nagrody (43)
DVD, Blu-Ray (18)
Newsy (39)
Box Office

Inne
Ciekawostki (20)
Zdjęcia z planu
Wpadki (8)
Cytaty (5)
Najbliższa emisja odcinka serialu Gra o tron
Odcinek 7 - Episode #7.7
Premiera USA: za 4 dni (27 sierpień 2017)
Oglądam serial
0
Wolę filmy
0
3.4 (57)
Błędy / Wpadki w serialu 
W odcinku "The Kingsroad", gdy Ned Stark zmierza do Królewskiej Przystani (na południe), a Jon Snow do Muru (na północ), na rozwidleniu dróg, gdzie obaj bohaterowie się żegnali, możemy zauważyć (w oparciu o mapę Westeros), że Ned wraz ze swą świtą kieruje się na północ, natomiast Jon wraz z Benjenem udaje się na południe.
W scenie, gdy Robb i Theon walczą z Dzikimi w obronie Brana, możemy zauważyć, że miecz Robba jest zakrwawiony, zanim ten zdążył zadać cios.
Podczas turnieju na cześć namiestnika, gdy Sandor Clegane zbiega z widowni, żeby wspomóc Lorasa Tyrella w walce z Górą - możemy zobaczyć, że miecz Sandora pojawia się w jego ręce bez wyjmowania z pochwy.
W odcinku "The Night Lands", podczas rozmowy Yorena z rycerzami gwardii królewskiej, Yoren, wyciągając miecz rycerza, sięga po niego lewą ręką. Nagle następuje zmiana kamery i Yoren wyciąga i odrzuca miecz prawą ręką.
Gdy Jon walczy z trzema rekrutami Nocnej Straży w obronie Sama, możemy zauważyć, że jeden z nich trzymając miecz mówi, że się nie podda. W następnym ujęciu jednak oręż, bez upuszczania, znalazł się na ziemi, kilkadziesiąt centymetrów od rekruta.
W odcinku "What Is Dead May Never Die", w scenie z Tyrionem i prostytutką maestera, Karzeł daje jej dwie monety. Podczas wyciągania drugiej monety, Tyrion sięga po nią prawą ręką, ale kładąc ją na poręczy czyni to już lewą.
W 2. sezonie charakteryzacja twarzy Sandora "Ogara" Clegane (Rory McCann), czyli jego rozległe poparzenia, są znacznie wyraźniejsze i bardziej makabryczne w porównaniu do tych z 1. sezonu.
W odcinku "The Bear and the Maiden Fair" (3x07) Jaime ratuje Brienne przed niedźwiedziem i uciekając, wspina się on po ścianie. Widać wtedy jak jego odcięta ręka zgina się w nadgarstku.
Podobne filmy
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.