NEWS
Film  |  26 Sierpień 2012  |  komentarze: (0)
Hity kinowe 2013 roku - rok sequeli
Tagi: hity kinowe 2013, hobbit: tam i z powrotem, iron man 3, człowiek ze stali, sin city: a dame to kill for, the chronicles of riddick: dead man stalking, wolverine, wielki gatsby, straszny film 5, gangster squad. pogromcy mafii, thor: the dark world, zombie

10 (1 )

Najbliższy rok 2013 mimo nasilenia się kryzysu finansowego, w branży filmowej zapowiada się bardzo ciekawie. Zwłaszcza że rok ten można będzie uznać mianem roku sequeli, prequeli oraz remakeów.

Praktycznie nie będzie miesiąca, w którym nie pojawiłaby się jakaś kontynuacja filmu lub też jego nowa wersja, której poprzednia część lub też werja okazała się hitem a jeżeli nawet nie, to przyniosła zamierzony przez producenta zysk. Oczywiście oprócz przygniatającej liczby sequeli, prequeli oraz remakeów pojawią się prawdziwe perełki - ale o tym w dalszej części newsa. Zapraszamy!

"Hobbit: Tam i z powrotem" [The Hobbit: There and Back Again] - premiera: Grudzień 2013 (prawdopodobnie przesunięta na 2014 ze względu na rozszerzenie Hobbita o kolejną część) - Druga część a za razem kontynuacja Hobbit: Niezwykła podróż - opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto.

"Iron Man 3" - premiera: Maj 2013 - Kolejne losy bogacza i showmana - Tonego Starka, który stworzył Iron Mana i będzie walczyć z kolejnym wrogiem. Szczegóły niebawem....

"Szklana pułapka 5" [A Good Day to Die Hard] - premiera: 14 luty 2013 - McClane staje przed najtrudniejszym wyzwaniem, na międzynarodową skalę, kiedy jego zwaśniony syn Jack wikła się w śmiałą ucieczkę z więzienia pewnego rosyjskiego przestępcy. Ojciec i syn muszą współpracować by ochronić siebie nawzajem i uratować światową demokrację.

"Człowiek ze stali" [Man of Steel] - premiera: Czerwiec 2013 - Clark Kent/Kal-El jest młodym dwudziestoparoletnim dziennikarzem, który czuje się w otaczającym go środowisku wyalienowany. Przybyły z obcej planety Clark zmaga się z pytaniem - Dlaczego tu jestem? Nowa odsłona superbohatera wg reżysera "Sin City 2: Damulka warta grzechu" "Sin City - Miasto grzechu" "Riddick" "Wolverine" "Wielki Gatsby" "Straszny film 5" "Wojna światów", "Osada", "Piła", "Piła 2", "Tajemnica Brokeback Mountain" "Gangster Squad. Pogromcy mafii" Sean Penn ), czerpiąc nielegalne zyski z handlu narkotykami i bronią, z prostytucji i - o ile zdoła - z każdej jaskini hazardu na zachód od Chicago..

"Thor: Mroczny świat" - premiera: Listopad 2013 - Druga część widowiska o superbohaterach. Głównym bohaterem jest Thor - władca pioruna, syn Odyna - władający młotem Mjollnirem. Jego wrogiem jest przybrany brat.

"Zombieland 2" - premiera: 2013 - Druga część o Columbusie, który wraz z grupą kilku innych osób, musi przetrwać inwazję zombie. Czy druga część zachowa klimat filmu nagranego w stylu Tarantino - zobaczymy... (premiera przesunięta na 2014 rok)
Komentarze: (0)  


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.