NEWS
Film  |  08 Wrzesień 2010  |  komentarze: (0)
Hity Kinowe w 2011 - przegląd najciekawszych premier
Tagi: hity kinowe 2011, sci-fi, thor, green lantern, x-men: pierwsza klasa, transformers 3, captain america: the first avenger, real steel, harry potter i insygnia śmierci, immortals, saga zmierzch: przed świtem, conan, mission: impossible iv, megamocny, miś

1.4 (7 )
Za nami lato 2010, rok szkolny się rozpoczął, niebawem studenci rozpoczną nowy rok akademicki, natomiast kinomaniacy rozpoczęli obstawiać i zastanawiać się co przyniesie nam najbliższy 2011 rok w polskich kinach.

Mało nowych filmów, dużo sequeli oraz prequeli. Dominującą rolę w 2011 roku będą odgrywać adaptacje komiksów oraz jakże słynne już hollywoodskie animacje. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych pozycji na rok 2011 w podziale na główne kategorie filmowe:
(Czy znasz film spoza poniższych propozycji - poinformuj nas - dodaj komentarz)

Zobacz też:
- Co przyniesie 2012 rok - Hity Kinowe 2012

Filmy SCI-FI:Thor (premiera 06 maja 2011) - Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.


The Green Lantern (premiera 17 czerwca 2011) - Pilot oblatywacz , Hal Jordan (Ryan Reynolds) otrzymuje mistyczny zielony pierścień z rąk umierającego kosmity Abina Sura. Pierścień ten daje mu niezwykłe moce oraz członkostwo w międzygalaktycznej eskadrze mającej za zadanie utrzymywanie porządku we wszechświecie. Ekranizacja komiksu wydawanego przez DC Comics o tym samym tytule.

X-men: Pierwsza Klasa (premiera 03 czerwca 2011) - Prequel X-Men skupia się na historii przyjaźni pomiędzy Charlesem Xavierem (później Profesor X) a Erikiem Lensherrem (później Magneto), kiedy razem uczęszczają do szkoły dla mutantów.


Transformers 3 (premiera 01 lipca 2011) - Kolejna trzecia już część opowieści o wojnie dwóch ras transformerów - autobotów oraz deceticonów, których walka odbywa sie na ziemii. Oczywiście w wojnę zaangażowani zostali chcąc niechcąc ludzie.


Captain America: The First Avenger (premiera 22 lipca 2011) - Skromny oficer amerykańskiej armii, Steve Rogers, dobrowolnie zgłasza się na ochotnika do tajnego eksperymentu wojskowego. Eksperyment się udaje przemieniając go w bohatera zwanego Captain America, bohatera oddanego Ameryce i gotowego stanąć w obronie jej ideałów. Kolejny film o superbohaterze z Marvel.

Real Steel (premiera 18 listopada 2011) - Film opowiadać będzie o walkach robotów, odbywających się w niedalekiej przyszłości. Walczącymi cyborgami sterują mężczyźni. Bohaterami opowieści są: ojciec i jego nowo odnaleziony 11-letni syn, przygotowujący się do zmagań robotów. W roli głównej Hugh Jackman.


Filmy przygodowe, trillery:


Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II (premiera 15 lipca 2011) - Ostatnia część przygód młodego czarodzieja. Harry, wraz z przyjaciółmi, będzie musiał stanąć do rozstrzygającego pojedynku ze straszliwym i rosnącym w siłę Lordem Voldemortem.


Immortals (premiera 11 listopada 2011) - Starożytna Grecja. Theseus pragnie dołączyć do wyprawy króla, który walczy z demonami. Wkrótce okaże się, że jego przeznaczeniem jest poprowadzić bitwę przeciwko uwięzionym tytanom, którzy mają zamiar wykorzystać demony, aby przywrócić swą własną potęgę.


Saga Zmierzch: Przed Świtem - Część 1 (premiera 18 listopada 2011) - Czwarta i zarazem ostatnia część losów niezwykłej miłości pary nastolatków z deszczowego Forks opartej na cyklu książek Stephenie Meyer. Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) pobierają się.


Mission: Impossible IV (premiera 23 grudnia 2011) - Kolejna część przygód tajnego agenta IMF Ethana Hunta. Ethan musi się zmierzyć z nowym wrogiem.

Conan (premiera w 2011 roku) - Film opowiada o Conanie z Cymmerii i jego przygodach w czasie podróży przez kontynent hyboryjski. Tytułowy bohater szuka zemsty na zabójcach swoich rodziców i innych członków jego barbarzyńskiego plemienia.
Bajki:Megamocny (premiera 07 stycznia 2011) - Fabuła filmu skupia się na superzłoczyńcy, który po zabiciu swojego największego przeciwnika nagle traci sens życia i popada w depresję.

Miś Yogi (premiera 14 stycznia 2011) - Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach - Yogim (głos - Dan Aykroyd) i jego przyjacielu Boo Boo (głos - Justin Timberlake). Pewnego dnia do parku przybywa reporterka (głos - Anna Faris), która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.


Rio (premiera 8 kwietnia 2011) - Niezwykłe przygody udomowionej papugi, która porzuca wygodne życie w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji i wyrusza do egzotycznego Rio de Janeiro.


Kung Fu Panda 2 (premiera 1 czerwca 2011) - Po i Potężna Piątka podejmują walkę w Chinach z czarnym charakterem i odkrywają sekrety tajemniczego źródła.
Auta 2 (premiera 29 lipca 2011) - Kontunuacja przebojowej animacji z 2006 roku. Zygzaka McQuenna i jego przyjaciół czekają kolejne fascynujące przygody.Happy feet 2 (premiera 25 listopada 2011) - całkowicie nowe przygody pingwinów, w której pojawi się wiele nowych interesujących postaci.

Komedie:Poznaj naszą rodzinkę (premiera 21 stycznia 2011) - Trzecia część filmu o perypetiach rodziny Fockerów oraz Byrnesów. W trzeciej części sagi rodzina Fockerów i Byrnesów oczekuje na nadejście pierwszego wnuka.


Agent XXL3 (premieta 18 lutego 2011) - Kolejna trzecia już część perypetii Malcolma - agenta, który wciela się w rolę Big Momma (w tej roli oczywiście Martin Lawrence).


Kac Vegas 2 (premieta w 2011 roku) - kolejne przygody przyjaciół w Vegas. Tym razem nowe okoliczności i nowe nieoczekiwane zwroty akcji.
Komentarze: (0)  


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.