News Pięć spin-offów serialu Gra o Tron! - FilmPL
Seriale  |  15 Maj 2017 o 20:07  |  
komentarze: (0)
  |  
2 (1)
Tego się nikt chyba nie spodziewał, chociaż po cichu było wiadomo, że prędzej czy później ktoś przymierzy się do nakręcenia spin-offu serialu "Gra o tron" - ale aż pięć?!

Tak. Tyle scenariuszy jest aktualnie planowanych do seriali/filmów opartych na świecie Gry o Tron. O tej ciekawostce poinformował sam twórca pierwowzoru George R.R. Martin . Na chwilę obecną wiemy o czterech scenarzystach pracujących nad scenariuszami, piątego nie znamy. Są to: Max Borenstein - ("Kong: Wyspa Czaszki"), Jane Goldman - (wszystkie części "Kingsmana"), Brian Helgeland ("Green Zone") oraz Carly Wray ("Mad Men").

Fakt że prace trwają nad pięcioma scenariuszami nie oznacza oczywiście, że wszystkie zostaną zrealizowane. Ale jeszcze poczekamy. Scenariusze muszą być gotowe, aby ktokolwiek podjął decyzję, który zostanie zrealizowany. Mając na uwadze spektakularny sukces "Gry o Tron", nowo opracowywane scenariusze muszą być dziełami sztuki aby dorównać pierwowzorowi.

Zatem pozostaje nam czekać na siódmy sezon serialu "Gra o tron" do 16 lipca oraz na kolejne informacje w sprawie spin-offów.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości