San Andreas

  (2015)  film

Brad Peyton
2015-05-29 16:36:39
1 godz. 40 min.
Plakat z filmu San Andreas (2015) - FilmPL
Plakat z filmu San Andreas (2015) - FilmPL
Plakat z filmu San Andreas (2015) - FilmPL
Plakat z filmu San Andreas (2015) - FilmPL
Więcej o filmie
Podstawowe Informacje
Strona główna filmu
Pełna Obsada (125)
Twórcy filmu (29)
Więcej tytułów (13)
Daty premier (81)
Dystrybucja (1)
Studia filmowe (4)
Opisy (1)

Multimedia
Zwiastuny (11)
Zdjęcia (30)
Plakaty (8)
Strony WWW (2)
Ścieżka Dźwiękowa/Soundtrack

Pozostałe Informacje
Recenzje
Powiązane tytuły
Nagrody (3)
DVD, Blu-Ray (4)
Newsy (4)
Box Office (12)

Inne
Ciekawostki (3)
Zdjęcia z planu
Wpadki (9)
Cytaty
Chcę zobaczyć
0
Nie mój typ
0
7.2 (6)
Błędy / Wpadki w filmie 
Kiedy Ray i Emma po wyskoczeniu z samolotu spadają w stronę boiska do baseballu, Ray spogląda na zegarek w celu sprawdzenia wysokości i otworzenia czachy spadochronu. Jednak jego zegarek, Luminor 1950 Submersible 3 Days Automatic firmy Panerai, nie posiada wysokościomierza.
Uskok San Andreas nie jest wstanie wyzwolić trzęsienia ziemi o magnitudzie 9.0 lub wyższej. W związku z budową geologiczną całego regionu przyjęto, że wstrząsy mogą osiągnąć maksymalnie 8.3 stopnia.
Kiedy Ray i Emma spotykają na swej drodze starsze małżeństwo, odbicie kamerzysty jest widoczne w okularach staruszka oraz przez chwilę w szybie jego samochodu.
Kiedy Blake i Daniel lądują w Oakland możemy dostrzec dwa błędy. Pierwszy z nich w nazwie portu. "Oakland Municipal Airport" już nie istnieje, obecnie to "Oakland International Airport". Drugim błędem jest pokazanie złej wieży kontroli lotu. Zamiast tej z Oakland widzimy starą wieżę z międzynarodowego lotniska w San Francisco.
Kiedy Blake po raz pierwszy spotyka Bena, czekającego w poczekalni biurowca w San Francisco, w tle widzimy stalowy most Story Bridge w Brisbane (Australia).
W wielu ujęciach pokazujących destrukcję San Francisco, niektóre budynki, które zostały wcześniej zniszczone, takie jak biurowce Central Tower czy 650 California Street, nagle pojawiają się nienaruszone.
W scenie, gdy wszyscy uciekają ulicą w San Francisco, po jej drugiej stronie można dostrzec znak z logiem australijskiego banku "Bank of Bendigo".
Kiedy Emma wspina się po gruzach na szczycie budynku, aby dostać się do Raya czekającego w śmigłowcu ratunkowym, przechodzi tą samą drogą dwa razy.
W ujęciu pokazującym Zaporę Hoovera, w tle której widać most, jezioro Mead ma maksymalny poziom wody. W następnym ujęciu z mostu na zaporę, poziom zbiornika jest bardzo niski - widoczny jest wyróżniający się odcieniem pierścień okalający pobrzeże.
Podobne filmy
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.