Pliki: becca fitzpatrick szeptem pdf

Pobierz

Becca fitzpatrick szeptem pdf

Kliknij i rozpocznij pobieranie pliku z pełną prędkością.


Pobierz tutaj

Fitzpatrick Becca - Szeptem - 04 - Finale.jpg

Nora jeszcze nigdy nie była tak pewna swej miłości do Patcha. Upadły czy nie, to on jest tym jedynym. I choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ta dwójka stanowi dla siebie śmiertelne zagrożenie, dziewczyna nie ma zamiaru rezygnować z ukochanego. Teraz muszą połączyć siły, by stoczyć ostateczną walkę o życie.

Starzy wrogowie powrócą, pojawią się nowi, a ktoś zaufany okaże się zdrajcą. I choć roe...

Fitzpatrick Becca - Szeptem - 03 - Cisza.jpg

Nareszcie koniec burz między Patchem a Norą. Zakochani przeszli dramatyczne próby wzajemnego zaufania i lojalności, uporali się z sekretami z przeszłości i połączyli dwa światy pozornie nie do pogodzenia. Wszystko to w imię miłości przekraczającej granice między niebem a ziemią.
Ale zło nie śpi. Nora i Patch będą musieli podjąć desperacką walkę, w której stawką jest ich uczucie.

OCENA BIBLIONETKI: 4,88 ...

Fitzpatrick Becca - Szeptem - 01 - Szeptem.jpg

Główną bohaterką "Szeptem" jest Nora. Szesnastolatka, jedynaczka, wrażliwa, spokojna dziewczyna. Mieszka w dużym domu z pracującą całymi dniami matką. Ma przyjaciółkę, z którą uwielbia plotkować i chodzić na zakupy. Redaguje szkolny e-zin. Nie ma problemów z nauką. Nie interesuje się też chłopcami. Do czasu. Kiedy nauczyciel na lekcji biologii rozsadza ją z przyjaciółką, przyjdzie jej usiąść obok Patcha. />Patch...

The DB server is not reachable!