Pliki: program szkolenia pododdziałów logistycznych 2013

Pobierz

Program szkolenia pododdziałów logistycznych 2013

Kliknij i rozpocznij pobieranie pliku z pełną prędkością.


Pobierz tutaj

Seks Alkohol I Ksiazki- Program Kabaretu Neo-nowka (2013) ( CZ 1,CZ 2 ).avi

Seks Alkohol I Ksiazki- Program Kabaretu Neo-nowka (2013) ( CZ 1,CZ 2 )

gatunek: Kabaret
produkcja: Polska - Polsat


„Seks, Alkohol i Książki” - To najbardziej spektakularny program kabaretu Neo-Nówka. 18 Tirów ze sprzętem, dwupoziomowa scena, wizualizacje, nowoczesne oświetlenie, pirotechnika, tancerki, nienumerowane miejsca siedzące, czasami nawet telebim i towarzyszący kabaretowi zespół Żarówk....

Program PIT 2013.zip

Po prostu.Program Tomasza Sekielskiego 28.05.2013.mp4

1) Co ma wspólnego kobieca siatkówka z energią jądrową? Wydawało by się, że nic. Chyba, że ktoś za pieniądze państwowej firmy zbuduje prywatny zespół siatkarski. Teraz sprawą zajmuje się CBA. Pada kwota 11 mln zł, znane polityczne nazwiska i duże interesy. Czy [pieniądze na polski atom są dobrze wydawane?
2) 70 lat temu na Wołyniu zaczęły się pogromu polskiej ludności. Nacjonaliści z UPA przeprowadzali pacyfikacjęcałych...

Po prostu.Program Tomasza Sekielskiego 21.05.2013.mp4

1) 6 mln złotych odszkodowania domaga się rodzina Szwedki, która w gdańskim szpitalu poddała się zabiegowi powiększenia piersi. Dziś 34-letnia Christina jest w stanie wegetatywnym, a polska prokuratura postawiła zarzuty dwóm pielęgniarkom, anestezjologowi i dyrektorowi szpitala.
2) Rozmawiamy z kobietami, które walczą z rakiem piersi, a mastektomia jest dla nich jedyną nadzieją na życie.
3) Big Cyc istnieje już od 25 at....

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego, 14.05.201 3.mp4

1) W Siemianowicach Śląskich władza przeplata się z biznesem, a we współrządzonym przez Platformę mieście intratne stanowiska dostają partyjni koledzy. Szef wodociągów zarabia tu więcej niż szef rządu.
2) 30 lat temu zmarł pobity przez milicjantów Grzegorz Przemyk. Po sfingowanym procesie skazano niewinnych ludzi, a milicjanci uniknęli więzienia.
3) Order od prezydenta Bronisława Komorowskiego dla twórców „Wied...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego, 07.05.201 3.mp4

1) Brytyjski pedofil Joseph Stuard Morgan urządził sobie w Polsce seksualne wakacje. Mimo europejskiego nakazu aresztowania, od 22 lat pozostaje bezkarny.
2) Rodzeństwo chore na ksantomatozę - niezwykle rzadką chorobę genetyczną.
3) Stan wojenny, okolice Oławy. Z radzieckiej jednostki dezerteruje Aleksander Janyszew. 18-latek nie wytrzymał szykan, jakim poddawani byli żołnierze. Przez kilka lat ukrywano go, w 1985 roku zostł...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego, 30.04.201 3.mp4

1) Współczesne niewolnictwo. Co roku 70 tys. kobiet wpada w ręce handlarzy ludźmi. Przestępcy zarabiają na tym miliardy euro. Antonio Salas, hiszpański dziennikarz, przeniknął do mafii i opisał proceder handlu w książce „Handlowałem kobietami”.
2) Niepełnosprawni pod kreską. Państwo nie pomaga rodzicom dzieci niepełnosprawnych, którzy w leczeniu i rehabilitacji swoich dzieci zostają pozostawieni sami sobie.
3) Bmba...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 16.04.2013.mp4

1) Ksiądz i jego ofiary. Konfrontacja po latach. 2) O dwóch takich co zrobili skok na działkę. 3) Miasta widma, czyli koniec hiszpańskiej fiesty....

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 09.04.2013.mp4

1) Mijają trzy lata od katastrofy smoleńskiej. To była trauma dla wszystkich, przede wszystkim dla rodzin, które musiały pojechać wówczas do Moskwy, by identyfikować ciała bliskich. – Tego co zobaczyłem nie do się z niczym porównać – mówi lekarz-ratownik Dymitr Książek, który poleciał z rodzinami do Rosji.
2) Jak wyglądały decyzje prokuratury zaraz po wypadku z 10 kwietnia 2010 r.? Im dalej od tragedii, tym bardziej ledczy...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 02.04.2013.mp4

1) Zbrodnie, o których nie można zapomnieć. W niemieckich obozach zagłady ludzi traktowano jak króliki doświadczalne, na których prowadzono eksperymenty pseudomedyczne. Nie można o tym zapominać, szczególnie w sytuacji, kiedy na świecie pojawia się zbitka „polskie obozy koncentracyjne”, a próbuje się relatywizować zbrodnie nazistowskie.
2) Polka uwięziona na Białorusi. Nie może wrócić do kraju, bo ma zapłacić cło a...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 19.03.2013.mp4

Jak zrobić interes na długach? Wystarczy od firmy świadczącej usługi np. telekomunikacyjne kupić wierzytelności, często niezbyt wysokie i przedawnione. Pozwy o zwrot należności trafiają do e-sądu, gdzie postępowanie jest uproszczone, od powoda nie wymaga się przedstawienia dowodów, że dług rzeczywiście istnieje. Jeśli na dodatek w piśmie do sądu znajdzie się nieaktualny adres, to dłużnik dowiaduje się, że jest winien jakejś...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 12.03.2013.mp4

1) Nowi świadkowie w sprawie Piotra B., podejrzanego o zlecenie zabójstwa małżeństwa Drzewińskich z Milanówka. Przez lata terroryzował mieszkańców miasta, ale był bezkarny. Dotarliśmy do informacji o jego współpracy z PRL-owskimi służbami bezpieczeństwa. Nadano mu pseudonim TW Maciek. Czy dlatego unikał kary?
2) Immunitet dla piratów drogowych. Kto się nie boi fotoradarów? Czy zmieni się prawo, by funkcjonariusze pańswowi...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego. 05.03.201 3.mp4

1) Polskę zalewają tysiące ton stali, której obrót kontrolują grupy przestępcze. Straty państwa sięgają miliardów złotych. Trop zaprowadził dziennikarzy do Lipawy na Łotwę. Okazało się, że z każdym kilometrem do Polski, cena stali topnieje.
2) Zaginięcie małżeństwa Drzewińskich, to jedna z najbardziej tajemniczych spraw polskiej kryminalistyki. Dwie osoby zaginione, dwie postrzelone, niewyjaśnione śmierci w rodzini....

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego. 26.02.201 3.mp4

1. Ciąg dalszy sprawy tzw. rytualnego uboju. Tym razem poznajmy historię stanowienia prawa w tej kwestii. Prof. Ewa Łętowska nie ma wątpliwości – przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa świadomie wprowadzali w błąd posłów, twierdząc, że prawo europejskie zezwala na zabijanie zwierząt bez ich ogłuszania.
2. Reporterzy „Po prostu” sprawdzili, jak działają wróżbici. Okazuje się, że to poważny, bo wart ok. 2 mld złotch...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 19.02.2012.mp4

1) Czy wprowadzony 1 stycznia w Polsce zakaz rytualnego uboju zwierząt jest przestrzegany? Reporterom „Po prostu” bez trudu udało się znaleźć ubojnię, która oferowała zabicie zwierząt z zachowaniem religijnych wymogów. Takie firmy zarabiają rocznie na mięsie halal ponad 1 mld zł. Czy ktoś przestrzeganie zakazu nadzoruje?
2) Wracamy do historii mężczyzny, który półtora roku temu podpalił się przed Kancelarią Premier,...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 12.02.2013.mp4

1) Jak faktycznie wygląda wojna państwa z hazardem?
2) Nowe fakty w sprawie Jakuba Tomczaka skazanego przez brytyjski sąd za dożywocie na brutalny gwałt.
3) Podsumowanie pontyfikatu Benedykta XVI....

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 05.02.2013.mp4

1) Osadzony nr 3/13. Życie w zamkniętym ośrodku dla uchodźców. Osadzeni twierdzą, że używa się wobec nich terroru psychicznego i słownego, a warunki panują jak w więzieniu.
2) Seks niepełnosprawnych – temat tabu.
3) Kuchenne laboratorium restauratora Modesta Amaro. Jako pierwszy w Polsce może zdobyć pierwszą gwiazdkę Michelin –wyróżnienie potwierdzające klasę lokalu...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 29.01.2013.mp4

1) Uważaj! I ty możesz zostać terrorystą. Wystarczą dwa filmiki umieszczone w internecie i do akcji wkracza ABW. Przed Euro 2012 zatrzymano mężczyznę, który umieścił treści zapowiadające powołanie polskiej grupy dżihadu. Mimo, że stwierdzono u niego ograniczoną poczytalność od 8 miesięcy przebywa za kratami.
2) Egzorcyzmy, czyli jak pokonać diabła. Współczesna psychiatria uznaje opętanie jako rodzaj manii i psychozy...

Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego 22.01.2013.mp4

1) Mirosław H. zgłasza się jako osoba pomagająca ludziom o skłonnościach homoseksualnych. Jego metody są jednak mocno kontrowersyjne, a wielu jego byłych pacjentów czuje się wykorzystanych na tle seksualnym i finansowym.

2) Teresa Borcz przez trzy tygodnie była więziona przez irakijskich porywaczy. Po tym czasie została w niewyjaśnionych okolicznościach uwolniona. Od ośmiu lat nie jest w stanie dowiedzieć się, czemu awdzięcza...

Seks Alkohol i Książki- Program Kabaretu Neo-Nówka (2013) PL.PDTV.XviD-K20.avi

♦Premiera .
♦GATUNEK:Kabaret
♦ROK:2013
♦PRODUKCJA:Polska
♦WIDEO:640 x 352

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
„Seks, Alkohol i Książki” - To najbardziej spektakularny program kabaretu Neo-Nówka.Pochodzą z Wrocławia i okolic. Uprawiają satyrę polityzną,...

Po prostu.Program Tomasza Sekielskiego 28.05.2013.mp4

1) Co ma wspólnego kobieca siatkówka z energią jądrową? Wydawało by się, że nic. Chyba, że ktoś za pieniądze państwowej firmy zbuduje prywatny zespół siatkarski. Teraz sprawą zajmuje się CBA. Pada kwota 11 mln zł, znane polityczne nazwiska i duże interesy. Czy [pieniądze na polski atom są dobrze wydawane?
2) 70 lat temu na Wołyniu zaczęły się pogromu polskiej ludności. Nacjonaliści z UPA przeprowadzali pacyfikacjęcałych...

Po prostu.Program Tomasza Sekielskiego 21.05.2013.mp4

1) 6 mln złotych odszkodowania domaga się rodzina Szwedki, która w gdańskim szpitalu poddała się zabiegowi powiększenia piersi. Dziś 34-letnia Christina jest w stanie wegetatywnym, a polska prokuratura postawiła zarzuty dwóm pielęgniarkom, anestezjologowi i dyrektorowi szpitala.
2) Rozmawiamy z kobietami, które walczą z rakiem piersi, a mastektomia jest dla nich jedyną nadzieją na życie.
3) Big Cyc istnieje już od 25 at....

The DB server is not reachable!